Navrhněte "nanotričko" a vyhrajte

Zdroj: 
Datum: 
13.04.2012

 

Soutěž o nejlepší návrh na tričko inspirované nanosvětem vypisuje pro studenty naše univerzita. Do soutěže se můžete zapojit tak, že budete hlasovat pro nejlepší tričko na galerii návrhů https://nano.tul.cz/tricko nebo - pokud máte lepší nápad -  pošlete svůj návrh na adresu: martin.slavik@tul.cz

Termín odevzdání návrhů: do 10.  května 2012 včetně. Pokud bude návrh vybrán a realizován, čeká na autora odměna 1000 korun. Nezapomeňte uvést kontaktní informace: jméno, fakultu, ročník, telefon.

„Nanomateriály jsou „výkladní skříní“ TUL a jejich slávu teď pomůže šířit  i nové  tričko. Je určené pro studenty a vyučující (nejen) oboru Nanomateriály a bude ho možné získat jen darem – alespoň prozatím,“ informoval redakci T-UNI  Martin Slavík z katedry chemie FP TUL.

Na tričku musí být:
1) fotografie nebo obrázek s tematikou nanomateriálů (obojí by mělo mít vztah k TUL);
2) odkaz na web: nano.tul.cz spolu s QR-kódem;
3) logolink operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost (OPVK).

Počet návrhů není limitován. Zaslané návrhy zůstanou v majetku Technické univerzity v Liberci.  Po ukončení sběru návrhů, proběhne hlasování a výběr nejlepšího návrhu.

Soutěž probíhá v rámci projektu Inovace a rozvoj studijního programu Nanotechnologie, který druhým rokem realizuje Technická univerzita v Liberci. Tříletý projekt podpořila Evropská unie v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Na realizaci spolupracují významné výzkumné instituce a firmy, např. Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i., liberecká firma Elmarco, Pegas Nonwovens, Aquatest a další.

Podrobnosti k soutěži. https://nano.tul.cz/tricko

J. Kočárková