Proč studovat na TUL

TUL   to je Technická univerzita v Liberci, škola střední velikosti, která je dostatečně velká na zajištění špičkových podmínek pro studium a zároveň malá na to, aby výuka byla osobní i lidská – speciálně v oboru Nanomateriály.

Vyberte si z našich Týmů. Zkušenosti získáte na praxi v partnerských firmách, seznámíte se s nejmodernějšími přístroji. Stejně jako nanotechnologie je také TUL dynamická univerzita, která vám umožní realizaci vlastních nápadů. Jsme TU pro vás.

 

Studium nanomateriálů mi dalo skvělé základy pro další studium v zahraničí. Výborný přístup většiny učitelů, spousta úžasných lidí, kteří byli pro mne velkou inspirací. Celkově kvalitní studium, které bych doporučila. Pozitivně hodnotím hlavně praktický přístup a kvalitní laboratoře z chemie, fyziky a dalších předmětů.

Barbora Lavičková | École polytechnique fédérale de Lausanne

Co nabízíme kromě [nano]studia?

Sportovní vyžití v krásném okolí Liberce. Sporty pro každého: posilování a sauna; aerobik, Kickbox, fotbal; tenis; plážový volejbal; PowerYoga, Indoor Cycling; hokej, bruslení, golf, paintball, kurz jachtingu v Akademickém sportovním centru TUL. Sporty pro profíky: čeká tu na tebe: fotbalová, floorbalová nebo basketbalová liga.

Studium v zahraničí: 3–12 měsíců v zemích EU podporované stipendiem programu Erasmus+.

Dostupné ubytování: dopřejte si volnost na moderních Kolejích TUL s tělocvičnou a ZanziBarem nebo na privátu a nezapomeň, že máš nárok na ubytovací stipendium, i když nebydlíš na koleji.

Dostupné stravování: Menzy TUL nabízí snídaně, obědy i večeře, minutky včetně online objednávání. V hlavním areálu TUL je bufet, kavárna, volně dostupné počítače a kopírky.

Zázemí Liberce, města tak právě akorát velkého.

Nadstandardní uplatnění na trhu práce budoucnosti, spolupráci s prestižními firmami.

Ukázky studentských prací

Chci se přihlásit ke studiu

asc.tul.cz | koleje.tul.cz | www.liberec.cz