Proč studovat na TUL

TUL   to je Technická univerzita v Liberci, škola střední velikosti, která je dostatečně velká na zajištění špičkových podmínek pro studium a zároveň malá na to, aby výuka byla osobní i lidská – speciálně v oboru Nanomateriály.

Vyberte si z našich Týmů. Zkušenosti získáte na praxi v partnerských firmách, seznámíte se s nejmodernějšími přístroji. Stejně jako nanotechnologie je také TUL dynamická univerzita, která vám umožní realizaci vlastních nápadů. Jsme TU pro vás.

 

Studium nanomateriálů mi dalo kvalitní přírodovědný základ, schopnost samostatné práce, schopnost zabřednout do problematiky, porozumět jí a řešit s ní svázané problémy. Získal jsem dobrou jazykovou výbavu, jak díky výuce v cizím jazyce, nutnosti práce s cizojazyčnou literaturou i studijnímu pobytu v zahraničí. Výhodou na pracovním trhu bylo získání dlouhodobé praxe už během studia.

Josef Pošmourný | Knorr-Bremse

Co nabízíme kromě [nano]studia?

Sportovní vyžití v krásném okolí Liberce. Sporty pro každého: posilování a sauna; aerobik, Kickbox, fotbal; tenis; plážový volejbal; PowerYoga, Indoor Cycling; hokej, bruslení, golf, paintball, kurz jachtingu v Akademickém sportovním centru TUL. Sporty pro profíky: čeká tu na tebe: fotbalová, floorbalová nebo basketbalová liga.

Studium v zahraničí: 3–12 měsíců v zemích EU podporované stipendiem programu Erasmus+.

Dostupné ubytování: dopřejte si volnost na moderních Kolejích TUL s tělocvičnou a ZanziBarem nebo na privátu a nezapomeň, že máš nárok na ubytovací stipendium, i když nebydlíš na koleji.

Dostupné stravování: Menzy TUL nabízí snídaně, obědy i večeře, minutky včetně online objednávání. V hlavním areálu TUL je bufet, kavárna, volně dostupné počítače a kopírky.

Zázemí Liberce, města tak právě akorát velkého.

Nadstandardní uplatnění na trhu práce budoucnosti, spolupráci s prestižními firmami.

Ukázky studentských prací

Chci se přihlásit ke studiu

asc.tul.cz | koleje.tul.cz | www.liberec.cz